google-site-verification=FK_sszpgcOua4rMeEKK4AFj6sD3zAEJ-uAxdbOLDbGA

Sohbete Giriş

Sohbet ve Chat Odaları

Rahatca sohbet etmenin en iyi adresi!

Kurallar

1-Sohbet odalarına katılabilmeniz için 18 yaş üstü olmanız gerekmektedir.

2-Siyaset, argo, küfür ve +18 sohbetler sohbet odaları içerisinde yasaktır.

3-Türkiye Cumhuriyeti genel yasaların ve kurallar geçerli olduğunu unutmayınız!

4- Sitemizde skypee adresi vermek ve telefon numarası vermek yasaktır.

5- küfürlü konuşmalar ve argo konuşmalar yasaktır, yasağa uyulmadığı takdirde komut kullanılır.

6- Yazdığınız veya söylediğiniz sözlerden sizler sorumlusunuz. Bu gibi durumlarda yetkililer sorumlu değildir.

7- TimeChat.Net Sohbet Sitemizde huzur kaçırıcı sözler, ortam bozma gibi hareketler yasaktır. Kişi uyarılır daha sonra ise gerekli komut kullanabilir.

8- Sohbet odalarımızda Yetkililere hakaret eden, küfür eden ve uygunsuz polemiğe giren kullanıcı, misafir siteden uzaklaştırılır.

9- Adminlik Ve @ Alımı konularına sorumlu kişiler bakmaktadır. Sorumlu kişiden harici görüşmelerinizle sitemizin bir alakası yoktur.

10- TimeChat.Net Sohbet Odalarinda Kabalık, Görgü, Ahlak dışı yazılar silinir ve o kişi siteden uzaklaştırılır. Bu gibi sözler kullanmak yasaktır.

11- TimeChat.Net Kayıtlı Üye adınızın şifresini hiç bir kimse ile paylaşmayınız! Bu gibi durumlardan sitemiz mesul değildir.

12- TimeChat.Net Sohbet ortamını, düzenini bölecek derecede Flood atmak, Animasyonlar atmak yasaktır.

13- Facebook uygunsuz bir şekilde görüntü Resmi vermek kesinlikle yasaktır. Bu tür misafirler siteden sınırsız uzaklaştırılır.

14- TimeChat.Net Sohbet Sitemizde Devlet büyüklerimize, dini inanışlarımıza rencide edicek hakaret boyutuna vardıran kişiler uzaklaştırılır. Bu tür yazılar ve sesli konuşmalar yasaktır.

15- Sohbet Odalarimizda Her odanın kendisine özel formatı vardır, bu formatlar dışına çıkma yasaktır, bu nedenle uyarı aldığınız zaman formata uyum sağlayınız.

16- TimeChat.Net Sohbet odalarinda Küfürlü rumuz/ nick reklam içerici rumuzlar girmek vede kayıt olmak yasaktır.

17- Sürekli olarak aynı Mesajı, Aynı yazıyı yollamayınız.

18- Başkasına ait olan yazıları/ görüntüleri kayıt etmeyiniz. Bu durumda siteden sınırsız uzaklaştırma alırsınız.

19- TimeChat.Net Sohbet Odalarinda Kuralları ihlal eden birisi ile polemiğe girmeyiniz. Bu tür durumlarda Yetkili mercilere şikayetlerinizi bildiridiniz. Haksız duruma düşmemeniz için bunu yapmalısınız.

19- Sohbet Yetkililer hakkında yada kullanıcılar hakkında direk olarak suçlamalarda bulunamazsınız. Delillerinizle Özel isteyerek şikayetinizi bildirebilirsiniz.

20- Sohbet odalarında özel olmaz. Bu nedenle, Diğer kullanılara bir odada özel çıkar mısınız demeyiniz.

21- TimeChat.Net Sohbet Odalarinda Kullanıcıların vede misafirlerin yapmış vede işlemiş olduğu sorun ve problemlerden sitemiz sorumlu tutulamaz. Olay ve sorun Yöneticilere ulaştığı takdirde sorun kısa süre içerisinde çözülür. İşlemler başlar.

22-Herhangi bir sorunda site yöneticileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Dikkat: Sohbet’e bağlantı kuran tüm Misafirler/Kullanıcılar üst bölümde yazılı olan kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır. “Ceza” uygulandıktan sonra herhangi bir mazeret kabul edilmeyecektir.

Radyo'nu aç, Müzigin Keyfine bak.